Oceń radnego: Borek najlepszy
16 czerwca 2019 r. | 11:29
1

623 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Daniel Borek, najsłabsza była Halina Kawka-Skorek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Borek najlepszy”

  1. Eloalo pisze:

    haha to na nagłówku jak jest niewygodnie dla opozycji Burmistrza to się piszę kto najlepszy a nie że Halina Skorek Kawka NAJGORSZA jak to było kilka ostatnich razy z rzędu ? 😀 😀 tak niskiego poziomu dziennikarskiego to chyba nawet w przedszkolu nie mają 🙂

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *