mat. wyborczy
Oceń radnego: Borek najlepszy
27 października 2019 r. | 11:58
1

416 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Daniel Borek, najsłabszy był Tomasz Załęcki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Borek najlepszy”

 1. Snajper pisze:

  Super. Tyle tylko, że poza Radnym Borkiem, nikt nie bawi się w tą zabawę!!!?
  Czy jest najlepszy, pewnie tak, bo od prawie roku nie powiedział ani słowa, w żadnej kwesti a w zamian za to ma posadkę w MZWiK . Tak jest jak określisz się człowieku po odpowiedniej stronie. W taki sposœb można awansować z ochroniarza w markecie, wcześńiej stróża na budowie na urzędnika biurowego. I o to radny Borek zabiegał!!!
  Kpina i tyle.

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *