mat. wyborczy
Oceń radnego: Borek ponownie najlepszy!
11 sierpnia 2019 r. | 17:16
3

501 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Daniel Borek, najsłabszy był Norbert Jęczalik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Borek ponownie najlepszy!”

 1. Zdzisław pisze:

  A w czym niby najlepszy? Siedzi cicho jak mysz pod miotłą za robotę w ZWiK i głosuje jak mu burmistrz każe żeby czasem się nie narazić!

  17
  1
 2. baku pisze:

  Pan Radny zna dzielnicę z której startował ….. , to 10 lipca minęła kolejna rocznica …. , a może redakcja podpowie????

  4
  1
 3. MarianP pisze:

  Kto niby głosuje na tego Borka? jak pisał powyżej Zdzisław “siedzi cicho jak mysz pod miotłą za robotę w ZWiK” tyle z niego pożytku. Załatwił sobie awans z ochroniarza w Carrefour na robotę biurowa w wodociągach za lizaniem d… burmistrzowi, żenada, nic sobą nie prezentuje, boi się własnego cienia, marny statysta który nabrał wyborców dla własnych korzyści i tyle w temacie!

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *