Oceń radnego: Burmistrz Włodzimierz Żak najgorszy
26 marca 2023 r. | 13:18
1

1506 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazała się Elżbieta Doroszuk, najsłabszy był Burmistrz Włodzimierz Żak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Burmistrz Włodzimierz Żak najgorszy”

  1. ... " oj! dana, dana "... pisze:

    Jakoś mnie to nie dziwi. On zdecydowanie wygrywa wszystkie klasyfikacje na NAJGORSZYCH !!!!!!!!!! To taki zdecydowany ” lider ” bez żadnej konkurencji.

    3
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *