Oceń radnego: Burmistrz Włodzimierz Żak najgorszy
08 lipca 2023 r. | 14:47
3

1897 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Andrzej Giewon, najsłabszy był Burmistrz Włodzimierz Żak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Włodzimierz Żak najgorszy”

 1. ... " sołtys z Pohulanki "... pisze:

  Że jest najgorszy świadczy o tym wygląd Myszkowa ( zwłaszcza jego centrum ). Nic dodać nic ująć, po prostu DNO.

  11
  1
 2. Jerzy pisze:

  Polecam exlusive ville przy 3go Maja 26😁 Cud, miód, cyganski tabor i skład zlomu. Czy pan burmistrz wie do kogo ta cud villa należy? Od ilu emigrantów placone są smieci? Ile MOPS wylacil za ten exlusive?

  4
  0
  • Jerzy pisze:

   Spacer ul 3 Maja to extremalne przezycie. Pan burmistrz zajrzał kiedys w podwórze villi nr 26? Czy nie wstyd zeby tak centrum miasta wyglądało?

   8
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *