Oceń radnego: Czerwik najgorszy!
30 września 2018 r. | 17:16
2

1311 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Iwona Skotniczna, najsłabszy był Robert Czerwik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Czerwik najgorszy!”

 1. izka pisze:

  Dominik i Jon Trvolta ale jajca RADNI bezrobotni za chwilę.

  1
  0
 2. znajomy pisze:

  Śmieciarki są wolne a miasto zabrudzone ,Takich jest więcej zasilą ich działacze z Poraja ,kilka lat wylegiwali sie przybycie do pracy na wskazaną godzinę to by była kara zakonczyło sie.Do raboty wyleżani.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *