Oceń radnego: Czerwik najgorszy!
22 lipca 2018 r. | 18:40
7

1755 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Z uwagi na oszukiwanie przez kilka urządzeń, znaczna część głosów została usunięta (fraudy) i wszystkie próby oszukiwania w przyszłości będą blokowane. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Beata Pochodnia, najsłabszy był Robert Czerwik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Czerwik najgorszy!”

 1. Kozłowski pisze:

  Panie redaktorze niech pan napisze na kogo były to oszukane głosy?

  5
  0
 2. Emilia pisze:

  Panie Kozłowski to Pan nie wie że Pani Radna Iwona Skotniczna w najbliższych wyborach podlega pod okręg wyborczy Pana Roberta Czerwika? Teraz sobie Pan może odpowiedzieć na swoje Pytanie 🙂 Panie Redaktorze a jaka jest szansa że jeśli Pan kasuje takie głosy może je też Pan i dodawać innym radnym? tak z sympatii 🙂 taki Ranking jest nic nie warty skoro można nim manipulować przez osobą prywatną jak Pan Redaktor.

  5
  1
  • anonim pisze:

   oszustów należy tępić!

   5
   0
   • Emilia pisze:

    Czyli właściciel strony może sobie usuwać głosy które mu się podoba? ?. Czy to nie jest bardziej oszustwo?

    4
    1
    • Robert pisze:

     Dlaczego Robert Czerwik jest znowu najgorszym Radnym? Robert jest moim imiennimieniu i aż mi przykro z tego powodu. Może Robert jest zbyt młodym radnym i jest z tego powodu dyzkwalifikowany? Sam nie wiem.

     2
     0
  • Robert pisze:

   Pani Emilio czytam pani wpis ze zdumieniem i się tak zastanawiam na czym polega to oszustwo ? Może im w redakcji wkradł się wirus albo im stronę zaatakował haker ?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *