Oceń radnego: Halina Skorek-Kawka najgorsza
19 grudnia 2021 r. | 10:22
1

911 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Tomasz Szlenk, najsłabsza była Halina Skorek-Kawka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Halina Skorek-Kawka najgorsza”

  1. Tadeusz pisze:

    Pani Halina Skorek Kawka jest jedną z najlepszych radnych jaką mogę ocenić najwyżej, a to za wyniki swojej pracy w Radzie Miasta. Niech każdy radny zrobi dla swojej dzielnicy [ tym samym dla miasta] tyle co zrobiła i robi ta radna, to nasze miasto wyglądało by o wiele lepiej. Dlaczego dzielnica w której działa i mieszka pani radna zmienia się na lepsze, jak ul. Kochanowskiego i przyległe, czy ul. Ceramiczna, czy ciągła walka o pieniądze na kanalizację dla dzielnicy Podlas, moim i nie tylko moim zdaniem dlatego , że potrafi upomnieć się i twardo negocjować o pieniądze na te inwestycje które polepszają życie mieszkańców, a przecież o to chodzi by żyło nam się lepiej. Tym samym ja wystawiam tej radnej najwyższą ocenę za dotychczasowa pracę na rzecz dzielnicy i naszego miasta. Z poważaniem T.G. mieszkaniec Myszkowa.

    1
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.