Oceń radnego: Halina Skorek-Kawka najgorsza!
16 września 2018 r. | 20:03
6

949 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Iwona Skotniczna, najsłabsza była Halina Skorek-Kawka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Halina Skorek-Kawka najgorsza!”

 1. anonim pisze:

  Siedzi cicho nic nie robi to ma

  5
  0
 2. Majka pisze:

  To stare pokomunistyczne pokolenie powinno już powinno sobie dać spokój choć nie powiem Kawkowa jest radną która wielką gębą wszystko załatwi.na spółdzielczej jest piękny obiekt sportowo rekreacyjny? JEST, są wszystkie dróżki porobione SĄ 🙂 Czyli jest prukwa ale skuteczna 😀

  1
  0
 3. maniek pisze:

  No jasne że tak że jest skuteczna i nawet ta Skotniczna tyle nie pozałatwiała co Kawka 🙂 właściwie Skotniczna nic nigdy nie zrobiła a ten portalik tak wielce ją promuje

  0
  2
  • Zdzisiek pisze:

   Co załatwi czy załatwiła? Chodzi i opowiada co to nie zrobi mieszkańcom jak ją wybiorą albo bierze na litość że musi być radną bo wszyscy wokół umierają! A później ludzie wkurzeni jak naobiecuje a coś nie jest robione! Dosyć takich szumiących. Ona nie ma pojęcia o tym co mówi a ludzie kupują te jej brednie!!!

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *