Oceń radnego: Halina Skorek-Kawka najgorsza!
02 września 2018 r. | 13:57
3

767 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Iwona Skotniczna, najsłabsza była Halina Skorek-Kawka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Halina Skorek-Kawka najgorsza!”

 1. Janek pisze:

  Na pewno pani Halina się tym zdruzgotała ! hm hm hm . Buahahahahaha . Znam Panią Halinę . Bardzo mądra Kobieta . Szczera potrafi przynajmniej powiedzieć co sądzi a nie dusić i szkodzić jak inni . Panią Skotniczną też znam i szanuję . Wykształciła nie jedno pokolenie . Takich ludzi jak te Panie jest niewiele . Natomiast nie wieżę w ani jeden sondaż i głosowanie na zyciemyszkow.pl zarki.pl zycieporaja.pl i innych portalach stworzonych w celu manipulacji ! Mniej wymyślonych artykułów Panie Pawle więcej bezstronności .

  8
  2
 2. anonim pisze:

  nic nie robi to ma

  2
  1
  • - Szeryf pisze:

   Mądrosc i szczerośc …
   Ta “pani” zasłyneła swego czasu określając mieszkańców Myszkowa cyt. ” CHOŁOTA ”
   Nie ma tu mądrości – szczerośc w chamstwo sie przeinaczyło
   Słoma z gumiaków wyłaziła – ale teraz ma ASFALT …. a co .. “Pani Radnej” sie należy nie ?

   2
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *