Oceń radnego: Lech najgorszy!
19 maja 2019 r. | 13:10
5

500 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Daniel Borek, najsłabszy był Dominik Lech.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lech najgorszy!”

 1. Gość pisze:

  nie ma już lepszego słowa niż NAJGORSZY ? i to jeszcze z wykrzyknikiem. Nie można napisać np “najmniej głosów uzyskał….” ?

  5
  0
 2. Dominik pisze:

  Dziękuję za wyróżnienie ? zwłaszcza że niby co tydzień zmienia się ten najgorszy to właściciel tego portalu zapomniał chyba o jego rankingu który się skończył chyba w niedzielę ? długo czekałem na takiego bonusa ? wiadomo że ktoś kto nie ma nic wspólnego z Partią rządca będzie najgorszy? najlepsi są tylko w Pisie ??? Pozdrawiam serdecznie ?

  4
  2
 3. Aaa pisze:

  Panie Dominiku, rzeczywiście obecny język mediów jest dość specyficzny i mnie osobiście razi. Lokalnych rządów nie chciałabym rozpatrywać w kategorii partii politycznych, bo nie koniecznie o poglądy tu chodzi. Na listach Pana partii znalazły się nazwiska ludzi, którzy w poprzednich wyborach startowali z listy PIS. Czy to cudowne nawrócenie? Nie, to tylko cwaniactwo i interesowność, są blisko burmistrza, żeby coś dla siebie ugrać. Uważam, że lokalnie oceniać trzeba człowieka. W cudownym gronie radców miejskich jest wielu gorszych radnych od Pana. Głosów niektórych nie było mi dane usłyszeć. Jedna sesję oglądałam, na której ustalany był budżet i był to show, ale show tylko kilku aktorów. Zadufany w sobie burmistrz, jedna radna broniąca go jak Cerber i kilku radnych, którzy broniąc skąd inąd (moim skromnym zdaniem) słusznej idei budowania basenu bez zaciągania ogromnego długu, w swym uporze poszli o krok za daleko. Trochę na zasadzie na złość mamie połamię sobie nogi.

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *