Oceń radnego: Lech najlepszy!
01 lipca 2018 r. | 13:59
8

1841 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Dominik Lech, najsłabsza była Iwona Skotniczna.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lech najlepszy!”

 1. anonim pisze:

  mój boże Lech????? Za co???

  0
  1
 2. Xyx pisze:

  Za wpisy na portalach internetowych . No Cóż, osoba która w realu nie robi nic przynajmniej w internecie próbuje zaistnieć

  0
  1
 3. Dominik pisze:

  Jeśli tylko za wpisy to też tego nie rozumiem. Sądzę że ten ranking nie przedstawia tego co robią, ile i jak pracują radni dla naszego miasta i dla swoich dzielnic. Cóż, mieszkańcy sami zweryfikują w najbliższych wyborach czy dobrze wybrali. Ja przynajmniej mam kilka powodów do uśmiechu, że powstały dwa place zabaw, w tym NIVEA, że biblioteka w szkole nr 3 została doposażona w 1000 książek w konkursie empika, i nawet uczknęło się trochę dla naszej publicznej biblioteki w Myszkowie i Koziegłowach, że już na dniach rozpocznie się procedurą przetargowa dla ulicy Bat. Chłopskich gdzie będzie w całości zrobiona nawierzchnią bitumiczną (asfaltem)? że mogę zawsze wspierać naszą szkołę i pomagać jak tylko mogę, Jestem szczęśliwy że mogłem współpracować z takim stowarzyszeniem jak ACTUS z którym mogliśmy dokonać wspaniałych rzeczy i porpowadzic nie jedna udaną akcję, jestem dumny że to właśnie u nas powstało DDP Smudzówka z którymi jestem całym sercem, że mogę normalnie rozmawiać i dyskutować z mieszkańcami mojej dzielnicy i każda akcja jest zakończona sukcesem. Cieszę się że można normalnie przejechać przez Będusz bez urwania koła, że będzie teraz kolejna ulica zrobiona a w przyszłości zostanie nam tylko folwarczna na którą też wszyscy długo czekamy. Nie mnie oceniać czy dużo robię dla dzielnicy ale Będusz był zawsze bardzo zapomnianą dzielnicą a większość mieszkańców nie widziało nawet gdzie jest nasza Szkoła Podstawowa i że to właśnie u nas jest szkoła muzyczna do której uczęszcza tak wiele dzieci z Myszkowa. Pozdrawiam państwa i życzę więcej wiary w ludzi. D. L.

  2
  1
  • anonim pisze:

   i to wszystko dzięki tobie? zajęło ci to 4 lata? jaką dietę przez ten okres pobrałeś?

   0
   2
   • Dominik pisze:

    Jak już jesteśmy na Ty, choć nie wiem kim jesteś to musisz być bardzo biednym człowiekiem skoro boli cię tylko to że radni pobieraja dietę. Więc tak się dzieje w całym świecie. Życzę Ci żebyś wziął udział w najbliższych wyborach i żeby się dowiedział ile trwają niby proste procedury do tego żeby cokolwiek zrobic. ? No tak trzeba przecież pokazywać się w gazetach i prosić o worki na śmieci na sesjach bo nie można takich spraw załatwić w odpowiednich do tego przydzielonych działach Urzędu Miasta bo najlepiej jak radny krzyczy na burmistrza i na Urzędników. Robię swoje a wszystko co udało mi się osiągnąć i zrobić to tylko dzieki wyjątkowym i wspaniałym ludziom z którymi dało się współpracować. Nie ma zamiaru wszystkiego sobie przypisywać. I jeśli jest coś w tym mieście zrobione dzięki Tobie to bardzo Ci gratuluję.

    2
    0
    • Kozłowski pisze:

     Panie Lech za darmo pan tego nie robi za ubiegły rok wziął pan ponad 18 tysięcy złotych. A gdy pomnożymy kwotę za cztery lata to wychodzi na to, że nic pan nie zrobił. Zgadza się?

     1
     2
     • Dominik pisze:

      Proszę pana Gdybym kierował się kategoriami zysku to bym nawet nie startował w wyborach tylko był w całkiem innym miejscu. A jeśli chce pan przeliczać na pieniądze to co powstało za mojej kadencji to musiałby Pan na to bardzo długo odkładać bo nie było to zrobione ani z budżetu miasta ani z Pana własnych pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie

      2
      1
     • anonim pisze:

      przecież to twoja praca !

      3
      2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *