Oceń radnego: Robert Czerwik najgorszy!
24 czerwca 2018 r. | 11:12
5

1135 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Beata Pochodnia, najsłabszy był Robert Czerwik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Robert Czerwik najgorszy!”

 1. Aśka pisze:

  Robert coś słabo

  1
  0
 2. Zdzisiek pisze:

  Głosowanie polityczne! Szkoda w ogóle oddawać głosy i przejmować się tymi rankingami!

  1
  2
 3. Edward pisze:

  A nie jest polityczne? Wystarczy popatrzeć na radnych PO-Przyszłość, którzy głosują na siebie nawzajem bo to ewidentnie widać. A np. Skorek-Kawka, Giewon czy Ludwikowski to największe cieniarze jakich można sobie wyobrazić. Dlatego ważniejsze od głosowania w wyborach na burmistrza jest chyba nawet głosowanie na radnych żeby takich nie wybierać. Ile jeszcze mieszkańcy będą łykać obietnice p. Kawki o tym co zrobi jak zostanie radną? Teraz podobno chce “zakładać” gaz mieszkańcom ul. Dworskiej?

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *