Od kwietnia zapłacicie znacznie więcej za śmieci!
28 lutego 2020 r. | 12:28
7

Urząd Miasta Myszkowa informuje, że od 1 kwietnia 2020 roku wzrośnie opłata za śmieci. Opłata za śmieci segregowane wzrośnie z 17,80 zł do 29,40 zł, a za śmieci niesegregowane z 29 zł do 58,80 zł.

Podziękujcie Burmistrzowi i radnym za tak drastyczną podwyżkę.

PAWEŁ GĄSIORSKI
7 odpowiedzi na “Od kwietnia zapłacicie znacznie więcej za śmieci!”

 1. michał pisze:

  szczególnie Radnym z PIS I SIL !!!!! Burmistrz jako władza wyk rada klepie stawki !!! Pis Zrujnuje Polskę!

  12
  4
 2. Werty pisze:

  Już mnie rwie przez te rządy i ustawy coraz więcej śmieci leży po rowach i lasach , dobra zmiana nastała , to nie my produkujemy śmieci tylko ci co dają pozwolenia na produkcje takiego badziewia.

  14
  3
 3. mieszkaniec pisze:

  i tak Polska stacza się pod rządami PiS

  11
  4
 4. Czytelnik pisze:

  Redaktorzyna mógłby się nie kompromitować. Burmistrz ma wpływ na wysokość stawek podobny jak i mieszkańcy.

  8
  2
 5. Smieciarz pisze:

  Piszesz gościu o Myszkowie a zdjęcie z Blachowni. Weź się za robotę normalną bo tylko siejesz ferment. Wszędzie są podwyżki a ty piszesz to samo w każdej gminie.

  9
  2
 6. Maciej pisze:

  Można radnym PIS podziękować . Jak zmieniać stanowiska to umiej ą w całym powiecie na swoich . Mierny , bierny ale wierny . i później mamy taki b.. jak mamy .

  6
  2
 7. Nieznana pisze:

  To nie my powinniśmy płacić za śmieci, tylko ci co je produkują aby towar sprzedać. Dość powinniśmy się zebrać i protestować. Dość że idzie się do sklepu kupuję to płacimy i jeszcze teraz drugi raz też płacimy bo śmieci. Ciekawe bardzo to jest bo wymuszacie na ludziach na wszystkim. Powinniśmy zrobić z tym porządek bo tak nie może być. Protesty i jeszcze raz protesty ,nie dać się omotać. Dość już się płaci za powietrze, tlen aby można oddychać to za co mamy jeszcze płacić wam no za co. Śmieciarki przyjeźdzają i nawet po sobie nie umią normalnie kosza postawić oraz niby segregacja A tu wszystko idzie do jednej śmieciarki tak na Myszkowie jest. Dość.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *