OSP Mrzygłód ma nowe Volvo!
15 października 2018 r. | 13:26
14

Wczoraj w Mrzygłodzie odbyło się oficjalne przekazanie Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzygłodzie i poświecenie samochodu marki Volvo, który został zakupiony dla OSP Mrzygłód za 778 590 zł. W uroczystościach brało udział władze samorządowe.

Poniżej znajdziecie film z przemarszu i kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Przekazanie samochodu dla OSP Myszków-Mrzygłód

Gepostet von Życie Myszkowa am Sonntag, 14. Oktober 2018

 
14 odpowiedzi na “OSP Mrzygłód ma nowe Volvo!”

 1. mair pisze:

  Auto kupiło miasto a nie p. Kaczyński

  15
  0
 2. Zdzisław pisze:

  Panie Redaktorze. To Mrzygłód jest dzielnicą Myszkowa a nie na odwrót. OSP ma nazwę OSP Myszków-Mrzygłód lub po prostu OSP Mrzygłód!

  9
  0
 3. Łukasz pisze:

  Brawo??? dzięki staraniom burmistrza Wlodzimierza Żaka kolejna jednostka została wyposażona w nowy wóz bojowy ? Czekamy na kolejne samochody, niech jednostki OSP w gminie Myszków będą wzorem dla innych gmin.

  13
  0
 4. Górolek pisze:

  Super wóz !!! To już 5 nowy wóz strażacki zakupiony przez burmistrza Włodzimierza Żaka. P.s po zdjęciach widać że pan Kaczyński się przypisał do tego wozu

  12
  1
 5. Artur pisze:

  Dzięki staraniom burmistrza Włodzimierza Żaka kolejna jednostka OSP dostała nowy wóz dzięki któremu będzie sprawniej brała udział w działaniach ratowniczych!!
  SUPER !!?

  P.S.
  A jak już ktoś zauważył Pan Kaczyński chce chyba przypisać sobie ten sukces…
  Żenada…

  11
  0
 6. Mańka pisze:

  Super wóz dla super jednostki ??? Gdyby nie burmistrz Żak i jego starania myszkowskie ochotnictwo nadal jeździłoby „żukami” i było sto lat za murzynami. Trochę groteskowo wygląda p. Kaczyński przy nowo zakupionym wozie, który akurat organizował w dzień obchodów poczęstunek dla mieszkańców Mrzygłodu, zero klasy i jakiejkolwiek prezencji zważając na to iż jednostka pozyskała wóz przy staraniach burmistrza Żaka, który sam jest ochotnikiem. Wkładać nos tam gdzie popadnie nie jest ani dobrym chwytem wyborczym, ani dobrą wizytówką.

  7
  0
 7. Majka pisze:

  Żal Żal Panie Kaczyński, a jeszcze większy żal dla pseudo redaktora Gąsiorskiego który w tak chamski, bezczelny i prostacki sposób promuje tego nieudacznika który chce się dorwać do stołka burmistrza! Ten chłop nie ma nic wspólnego ani z dzielnicą Mrzygłód ani z naszym miastem a najmniej wspólnego ma Redaktor Gąsiorski który mieszka poza granicami naszego miasta i robi taką bezczelną propagandę! BIEDAKI JESTEŚCIE PANOWIE!! BRAWO MRZYGŁÓD! 🙂

  7
  0
 8. Kubuś pisze:

  Super auto! Dziękujemy burmistrzowi
  Włodzimierzowi Żakowi za kolejne nowy wóz w naszej gminie, bardzo usprawnia to jendostki OSP w Myszkowie. Widać ze p. Kaczyński chce przypisać sobie zakup tego samochodu a każdy wie że to zasługa Pana Żaka

  3
  0
 9. izka pisze:

  Za mało kupił …bo jak pierd…e wiadukt to będą gasić te tumany kurzu po wiadukcie bedą latać sikawkowi 🙂

  0
  2
 10. Andrzej pisze:

  Żałosnym jest patrzeć na małych ludzi jak przed wyborami na samochodzie, próbowali i próbują robić kampanię wyborczą.
  Nie wiedziałem, że już radna jest strażaczką- ochotniczką :). Czyżby przedwyborcza przebieranka?

  2
  0
 11. Andrzej pisze:

  Kwoli poprawności: samochód został kupiony z NASZYCH podatków. Żadna osoba nie wyłożyła swoich własnych pieniędzy na zakup auta. Tak, że pisząc/ mówiąc poprawne jest twierdzenie:Samochód został kupiony z NASZYCH podatków.

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *