slaskie
Piotr Bańka w Sejmiku Województwa Śląskiego!
24 października 2018 r. | 11:22
5

236 516 głosów, 13 komitetów, 85 kandydatów i tylko pięć mandatów. Znamy już wyniki wyborów z naszego okręgu do Sejmiku Województwa Śląskiego. Dwa mandaty uzyskało Prawo i Sprawiedliwość - Beata Kocik i Piotr Bańka z Myszkowa, po jednym Koalicja Obywatelska - Marta Salwierak, Polskie Stronnictwo Ludowe - Stanisław Gmitruk oraz SLD Lewica Razem - Marek Balt.

W całym województwie śląskim PiS zdobył 22 mandaty, KO 20, SLD 2 oraz PSL 1.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Piotr Bańka w Sejmiku Województwa Śląskiego!”

 1. Antoniusz pisze:

  Mam nadzieje, ze odejdzie z pracy w szpitalu. Szkoda zdrowia pacjentow, lekarz polityk nie ma czasu na przyswajanie nowej wiedzy.

  10
  8
  • Iwona pisze:

   Nie… Niech nie odchodzi, to bardzo dobry fachowiec. Jest to bardzo profesjonalny i zdolny lekarz, wiedzę,, chłoniew mig,, uważam, że poradzi sobie… Jest wyrozumiały, On posiada empatie wrodzoną… Polecam tego lekarza

   17
   5
 2. Pacjent pisze:

  Przez 20 lat politykowal i z bycia lekarzem nie zrezygniowal to i teraz nie zrezygnuje. Dla takich jak on tylko kasa sie liczy nie pacjenci, w przeciwnym razie za polityke by sie nie brał.

  6
  8
 3. Iwona pisze:

  I tu się nie zgodzę… Zawsze ważni dla P.Bańki byli pacjenci, a nawet najważniejsi. Zabiegi, które wykonuje, np szycie to… Nie jeden lekarz chirurg plastyk by się zawstydzil. Jest bardzo dokładny, profesjonalny i posiada dużo empatii.

  8
  2
  • sss pisze:

   Czyżby p. Skotniczna wzięła się za obronę partyjnego kolegi? Dobry lekarz obroni się sam swoją pracą, ale skoro uważa p., że p. Bańkę trzeba bronić…. pozostaje tylko przyklasnąć.

   2
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *