policja.pl
Policja szuka świadków wypadku na ul. Sucharskiego w Myszkowie
22 grudnia 2018 r. | 20:57
0

Myszkowscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 30 października b.r. na ul. Sucharskiego w Myszkowie w rejonie posesji nr 4. Kierujący n.n pojazdem potrącił rowerzystę, po czym odjechał z miejsca. W wyniku tego zdarzenia osoba trafiła do szpitala. Wszystkich, którzy byli świadkami tego wypadku prosimy o kontakt pod nr tel. 34 315-32- 89 lub 997.

Policjanci z Myszkowa wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 30 października 2018 roku około godz. 10.00 w Myszkowie przy ulicy Sucharskiego w rejonie posesji nr 4. Kierujący n.n pojazdem (najprawdopodobniej peugeotem 307 koloru niebieskiego lub szarego) nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania z parkingu, doprowadził do zderzenia z jadąca chodnikiem rowerzystką. Następnie nie udzielając poszkodowanej pomocy, oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Myszkowa poszukują wszystkich świadków tego zdarzenia. Wszelkie spostrzeżenia prosimy kierować pod nr tel 34 315-32-89 lub 997 Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej kryminalny@myszkow.ka.policja.gov.pl. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *