Policja w Myszkowie prosi o pomoc. Zaginęła 43-latka ze Starej Huty!
31 grudnia 2019 r. | 10:22
0

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionej Anny Piekarczyk. Jak ustalono, zaginiona w dniu 21 grudnia b.r. przed południem wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

43-letnia Anna Piekarczyk jest mieszkanką Starej Huty. Kobieta zaginęła w sobotę 21 grudnia 2019 roku, po tym jak wyszła z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powróciła. Tego dnia pozostawiła jedynie list w którym m. in. napisała "...nie szukajcie mnie..." Kobieta cierpi na schizofrenię i nie przyjmuje leków.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 55- 60 lat wzrost 160 cm oczy niebieskie, włosy czarne z pasmami siwizny delikatnie falowane do ramion, twarz chuda wystające kości policzkowe, ubrana była najprawdopodobniej w zielony beret, kurtkę szarą materiałową, spódnice.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką Policji - numer telefonu alarmowego 112. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *