zdjęcie poglądowe
Policja zabezpieczyła cztery nielegalne automaty do gier w Myszkowie
23 lutego 2021 r. | 10:27
1

Policjanci z Myszkowa zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli 4 nielegalne automatów do gier. Maszyny do hazardu znajdowały się w jednym z lokali na terenie Myszkowa. Właścicielom nielegalnych automatów do gier hazardowych grożą wysokie kary finansowe, a także nawet 3 lata więzienia.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą wraz z funkcjonariuszami śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej weszli do jednego z salonów gier znajdujących się w Myszkowie i zabezpieczyli 4 nielegalne automaty. Funkcjonariusze śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili eksperymenty procesowe. Potwierdziły one, że były to maszyny działające wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych.

Wspólne działania mundurowych zostały wymierzone w przestępczy proceder opierający się na czerpaniu korzyści majątkowych z niezgodnego z prawem hazardu.

Za posiadanie nielegalnego sprzętu, umożliwiającego prowadzenie przestępczego procederu w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych, właścicielom grożą surowe kary w wysokości nawet 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Oprócz wysokiej grzywny, za organizowanie gier hazardowych można trafić do więzienia nawet na 3 lata. /KPP w Myszkowie/
Jedna odpowiedź do “Policja zabezpieczyła cztery nielegalne automaty do gier w Myszkowie”

  1. Pies pisze:

    To sobie milicjanty pograją, w końcu skończy się nuda na komedi, bo ile można bawić się swoimi gównem udając że kość.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *