Policjanci z Myszkowa podsumowali rok
31 stycznia 2020 r. | 08:53
0

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyła się narada roczna podsumowująca pracę myszkowskich policjantów w 2019 roku. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Artur Bednarek.

Narada roczna w której udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Artura Bednarka. Obecni byli również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, a także Prokurator Rejonowy w Myszkowie Dariusz Bereza. Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie mł. insp. Marcin Lemański i jego zastępca podinsp. Michał Chola przedstawili efekty pracy policjantów pionu: prewencji, ruchu drogowego i kryminalnego uzyskane w 2019 roku. Komendant określił również zadania i priorytety na bieżący rok. Ponadto podkreślił, że myszkowska jednostka w minionym roku osiągnęła bardzo dobre wyniki szczególnie w zakresie wykrywalności sprawców przestępstw kryminalnych. Było to możliwe dzięki dobrej pracy operacyjnej policjantów.

Komendant podkreślił również, że na drogach powiatu myszkowskiego w roku 2019 nastąpiła poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pokazał również, że stróże prawa uczestnicząc w wielu lokalnych inicjatywach, wydarzeniach, czy imprezach promowali bezpieczeństwo wśród mieszkańców. Słowa uznania oraz podziękowania, za efektywną służbę przekazał policjantom Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Artur Bednarek. W swoim wystąpieniu odniósł się do efektów uzyskanych przez myszkowski garnizon uznając go tym samym za jeden z najlepszych w województwie śląskim. Komendant Marcin Lemański podziękował władzom samorządowym za dotychczasową współpracę i udzielone wsparcie finansowe. Szczególne słowa uznania i podziękowania skierował do samorządowców. To dzięki ich wsparciu finansowym było możliwe zakupienie nowego radiowozu marki Hyundai I 30. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *