zdjęcie poglądowe
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Od razu trafili do więzienia!
20 grudnia 2022 r. | 12:16
1

Policjanci z myszkowskiej patrolówki w miniony weekend zatrzymali dwóch poszukiwanych. Mężczyźni w wieku 39 i 47 lat trafili już za kraty.

Do zatrzymania pierwszego z nich doszło w piątkowe popołudnie. Mundurowi patrolując centrum miasta zauważyli dobrze znanego im 39-letniego mieszkańca Myszkowa, którego poszukiwał Sąd Rejonowy w Myszkowie. Od razu podjęli wobec niego czynności i zatrzymali myszkowianina. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia za dokonanie przywłaszczenia cudzej rzeczy. Teraz w więzieniu spędzi najbliższe 2 miesiące.

Do kolejnego zatrzymania przez mundurowych z patrolówki doszło wczoraj późnym popołudniem. Stróże prawa złożyli niezapowiedzianą wizytę w mieszkaniu 47-letniego myszkowianina. Mieli bowiem sądowy nakaz jego przymusowego zatrzymania i doprowadzenia go do zakładu karnego. Gdy zapukali do mieszkania, drzwi otworzył dobrze im znany 47-latek. Mężczyzna nie był nawet zaskoczony. Od razu został zatrzymany za dokonanie kradzieży z włamaniem. Teraz w więzieniu spędzi 15 miesięcy.

Obaj trafili już za kraty. /KPP w Myszkowie/
Jedna odpowiedź do “Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Od razu trafili do więzienia!”

  1. Skorek pisze:

    najpierw tortury na naszej komendzie, tam nie ma kamer, więc jesteśmy bezkarni.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *