Pożegnanie Komendanta myszkowskiej policji
14 lipca 2018 r. | 18:56
2

Wczoraj odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie młodszego inspektora Jacka Kurdybelskiego. Po ponad 4-letniej służbie na kierowniczym stanowisku w myszkowskim garnizonie policji, komendant przechodzi do zawierciańskiej jednostki, gdzie od poniedziałku będzie piastował stanowisko komendanta powiatowego.

Gratulacje oraz podziękowania za współpracę komendantowi Kurdybelskiemu złożyli policjanci oraz pracownicy cywilni. W swoim przemówieniu odchodzący szef jednostki podziękował policjantom i pracownikom cywilnym Policji za dotychczasową pracę.

Młodszy inspektor Jacek Kurdybelski od 20 lat jest związany z myszkowskim garnizonem. Przez ponad 13 lat nadzorował pracę policjantów pionu kryminalnego. Najpierw jako Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego (przez 9 lat), później od 2014 roku jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie, a od 2016 roku jako szef myszkowskich policjantów. Z dniem 16 lipca br., rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach zostały mu powierzone obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu. /KPP w Myszkowie/
2 odpowiedzi na “Pożegnanie Komendanta myszkowskiej policji”

 1. Kozłowski pisze:

  Wszystko robione pod kampanie wyborcze

  2
  1
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Pan Komendant sprawdził się w Myszkowie to i w Zawierciu będą zadowoleni.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *