Problem z dostawcą solarów do domów jednorodzinnych
08 czerwca 2018 r. | 12:23
2

Jak w Myszkowie ma być mniejsze zanieczyszczenie powietrza, skoro nikt nie chce dostarczyć i zamontować w budynkach jednorodzinnych instalacji solarnych? Właśnie Burmistrz unieważnił przetarg na wykonanie zadania inwestycyjnego pod nazwą "Zmniejszenie niskiej emisji w Myszkowie poprzez dostawę i montaż instalacji solarnych w budynkach jednorodzinnych". Jaki był powód? Nikt do przetargu się nie zgłosił.

Panie Burmistrzu, może warto lepiej rozreklamować tego rodzaju przetargi? Przetarg oczywiście został rozpisany raz jeszcze...

PAWEŁ GĄSIORSKI
2 odpowiedzi na “Problem z dostawcą solarów do domów jednorodzinnych”

  1. Grzegorz pisze:

    A co tu się dziwić. Kto rozpisuje przetarg w połowie roku z zakończeniem do końca roku, gdy większość firm zawalona jest już robotami. Przy następnym złożeniu pewnie pojawi się oferta jakieś firmy, która będzie przewyższać kwotę, którą Miasto posiada na realizację zadania. Wtedy chcąc ją zakończyć w tym roku nastąpią kolejne cięcia w budżecie (czytaj: przesunięcia jak to miało miejsce w przypadku przedszkola nr 2, które będzie remontowane kosztem mieszkańców trzech ulic).

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *