Przebudowa Dróg Powiatowych w Myszkowie
25 listopada 2019 r. | 11:45
2

Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk wraz z burmistrzem Miasta, podczas posiedzenia Komisji Budżetowej mającej miejsce w Urzędzie Miasta Myszkowa, podjęli dyskusje w sprawie przebudowy dróg Wolności i Krasickiego w Myszkowie oraz propozycji utworzenia w budynku po dawnym internacie przy Zespole Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie - Centrum opiekuńczo-mieszkalnego.

Rozmowy dotyczyły współfinansowania projektu obejmującego przebudowę dróg powiatowych ulicy Wolności i Krasickiego oraz wykonanie robót budowlanych w ramach gminnego zadania inwestycyjnego w ulicy Wolności i Krasickiego, dzięki którym zostanie zaprojektowana kanalizacja sanitarna oraz nowe oświetlenie drogowe. Podczas Sesji Rady Miasta projekt ten został zaakceptowany i uchwalony drogą głosowania Radnych Rady Miasta Myszkowa.

Kolejnym punktem rozmów była dyskusja nad utworzeniem Centrum opiekuńczo-mieszkalnego po dawnym internacie przy Zespole Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie. Głównym celem utworzenia placówki jest pomoc dorosłym osobom niepełnosprawnym ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, poprzez zapewnienie usług zamieszkiwania w ramach pobytu dziennego lub całodobowego. Skorzystanie z dofinansowania jest możliwe po przegłosowaniu przez Radnych Rady Miasta Myszkowa, decyzji o przekazanie budynku Starostwu Powiatowemu. /Powiat Myszkowski/
2 odpowiedzi na “Przebudowa Dróg Powiatowych w Myszkowie”

 1. Franciszek Domagała pisze:

  a może burmistrz Miasta Włodzimierz Żak i starosta myszkowski rozmawiali………

  1
  0
 2. anty-bolo pisze:

  A tak na marginesie: kto zatwierdził plan Myszkowa wydany przez Wydawnictwo LoboSoft II z Krakowa ? W części informacyjnej podana krótka notka o mieście i … nic. Gdzie są adresy myszkowskich instytucji : Urzędu Miasta i Starostwa, Policji, Sądu. Prokuratury, Szkół, Szpitali, Straży Pożarnej i innych. W części ” albumowej : 1/3 zdjęć zajmuje Pohulanka i Dotyk Jury. Można się czymś pochwalić ale bez przesady. Myszków to nie tylko Pohulanka to też Mijaczów, Mrzygłód, Michałów i inne dzielnice. W porównaniu z poprzednim planem ten jest okazem typowego BUBLA kartograficznego któy może pełnić jakąś rolę w czyichś zbiorach bo jako pomoc osobom przyjezdnym ( i nie tylko ) nie służy do niczego !!! Pieniądze wyrzucone w błoto. Ta osoba która to zatwierdziła powinna z własnej kieszeni ponieść koszty tego bubla.

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *