policja.pl
Przyszedł do komendy…i trafił do aresztu śledczego
10 listopada 2020 r. | 11:09
0
Do myszkowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który chciał złożyć zeznania. Został przesłuchany ale z budynku komendy już nie wyszedł... ponieważ był poszukiwany przez myszkowski sąd.  37-latek z Myszkowa trafił do aresztu śledczego.

Do Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie przyszedł 37-letni mieszkaniec Myszkowa. Mężczyzna chciał złożyć wyjaśnienia w związku z zaistniałym wykroczeniem. Referent sprawy sprawdził jego dane w policyjnych systemach informatycznych i okazało się, że jest poszukiwany przez sąd rejonowy w Myszkowie. Policjanci przesłuchali go, a później przewieźli do aresztu śledczego. Tam spędzi 9 miesięcy. /KPP w Myszkowie/




Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *