Radni przeciw Burmistrzowi. Żak bez wotum zaufania i absolutorium!
28 czerwca 2019 r. | 09:17
7

Chyba już wszyscy wiedzą, że Burmistrz Włodzimierz Żak nie ma większości w Radzie Miasta w Myszkowie. Potwierdziły to wczorajsze wyniki głosowania w sprawie wotum zaufania dla Burmistrza oraz absolutorium za 2018 rok. Radni zgodnie głosowali przeciw wotum zaufania i za nieudzieleniem absolutorium Burmistrzowi Żakowi.

Na konsekwencje trzeba będzie jednak trochę poczekać.

Wyniki głosowań znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
7 odpowiedzi na “Radni przeciw Burmistrzowi. Żak bez wotum zaufania i absolutorium!”

 1. michał pisze:

  Pierwszy raz trafił się Burmistrz któremu się chce coś robić i pierwszy raz trafiła się rada bezradnych . Wynik głosowania doskonale to potwierdza . Mam nadzieję ,że na następne wybory bardzo duże poparcie zyska pan Adam i myślę ,że większość Myszkowa też Go POPRZE 😀 Burdel w Poraju zróbmy też w Myszkowie . Brawo Wy! A jak widzę Pana Tomasza Z i Tomasza S na tych radach to sądzę że oprócz sprawozdania majątkowego powinien być wymagany test iq z poradni .

  21
  10
 2. Mieszkaniec pisze:

  od początku kadencji tej Rady Miasta utwierdzam się w przekonaniu, że czas na odwołanie obecnej Rady a nie Burmistrza. Widać było to na obradach w sprawie WPF, Budżetu i teraz przy absolutorium. Likwidowanie inwestycji, które mają wszystkie formalności uregulowanie, a wprowadzanie nowych bez jakichkolwiek obliczeń. A już w szczególności rewitalizacja centrum za 11 milionów. Może p. Zaczkowski i inni radni, którzy promują tą inwestycję, przedstawią konkretne wyliczenia. Bo niestety zamiast fontanny w centrum miasta mieszkańcy wolą basen na Dotyku Jury

  14
  10
 3. Marta pisze:

  Dwie kadencje dla radnych i burmistrza. Wykształcenie wyższe tylko nie na pseudo uczelni za kase . I najlepiej egzamin przed wystawieniem na listach ustny z zaliczeniem przed komisja państwowa.

  9
  0
 4. kijem w szprychy pisze:

  Super HIPER burmistrzunio nieomylny, prawdomówny, wie zawsze wszystko najlepiej. TIA
  I SUPER radni postawili mu POPRZECZKĘ NIECH SKACZE.

  10
  8
 5. michał pisze:

  A może by tak odwołać radę po tym jak Działa na szkodę Miasta !

  10
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *