KPP w Myszkowie
Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc
27 lutego 2021 r. | 11:00
6

Publikujemy wizerunek podejrzewanej o popełnienie wykroczenia. Jeżeli rozpoznajesz kobietę skontaktuj się z policjantami z Referatem ds. Wykroczeń KPP w Myszkowie pod numerem telefonu 47 85 842 92, lub z dyżurnym KPP w Myszkowie pod nr tel. 47 85 842 55 lub pod adresem e-mail: prewencja@myszkow.ka.policja.gov.pl.

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji KPP w Myszkowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie bezprawnego umieszczenia w miejscu publicznym naklejek nie mając przy tym żadnej zgody zarządcy budynku. Do zdarzenia doszło na ulicy Kościuszki w Myszkowie w jednym z budynków w dniu 29 listopada 2020 roku. Podejrzewana kobieta około godziny 4:45 bezprawnie okleiła naklejkami drzwi jednej z placówek użyteczności publicznej. Wizerunek kobiety zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać kobietę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Referatem ds. Wykroczeń KPP w Myszkowie pod numerem telefonu 47 85 842 92, lub z dyżurnym KPP w Myszkowie pod nr tel. 47 85 842 55 lub pod adresem e-mail: prewencja@myszkow.ka.policja.gov.pl. /KPP w Myszkowie/
6 odpowiedzi na “Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc”

 1. look pisze:

  naprawde…?

  3
  0
 2. Werty pisze:

  Jeżeli wizerunek kobiety zarejestrowały kamery to w czym ma problem policja .

  4
  0
 3. Damian pisze:

  Zajmują się jakimś durnym wykroczeniem a gwałciciele i zabójcy chodzą po ulicach. Polska policja! Weźcie się do roboty takiej poważnej, ważnej, a nie głupotami się zajmujecie. Masakra wstyd.

  10
  0
 4. Wojskowy123 pisze:

  A może by tak policja zainteresowała się nauczycielami ze szkoły nr 3 którzy swoimi samochodami rozjeżdżają skwerki przed szkołą ?

  0
  0
 5. Detektyw pisze:

  To Anna Palka z W11🙂

  1
  0
 6. Miki pisze:

  W Myszkowie gwałciciele i zabójcy?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *