Rusza głosowanie V edycji Budżetu Partycypacyjnego
02 października 2019 r. | 12:36
0

O północy 2 października 2019 r. rusza głosowanie na projekty w ramach V edycji Budżetu Partycypacyjnego. Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie www.twojbudzet.miastomyszkow.pl i potrwa do 9 października 2019 r. do godz. 23:59:59.

Jak głosować?
Na stronie internetowej www.twojbudzet.miastomyszkow.pl znajduje się opublikowana lista 8 projektów dopuszczonych do głosowania w V edycji BP. Do udziału w głosowaniu mają prawo mieszkańcy miasta Myszkowa. Każdy mieszkaniec ma prawo głosować na wybrany projekt. W głosowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, wskazując tylko jedno zadanie.
W celu wzięcia udziału w głosowaniu mieszkańcy podają swoje dane tj.: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL oraz numer telefonu, na który zostanie wysłane hasło jednorazowe celem weryfikacji prawa do udziału w głosowaniu. Hasło jednorazowe wysłane na numer telefonu może być wykorzystane tylko raz. Na pojedynczy numer telefonu może zostać wysłane maksymalnie 5 haseł jednorazowych.

Podczas głosowania w Urzędzie Miasta Myszkowa, w godzinach pracy urzędu udostępnione zostanie również dodatkowe, publiczne miejsce wyposażone w środki techniczne umożliwiające oddanie głosu.

Pamiętaj jednak, że głosować można TYLKO JEDEN RAZ, wskazując TYLKO JEDNO ZADANIE.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *