Ruszamy z zabawą “Oceń swojego Burmistrza i Radnych”
16 maja 2018 r. | 11:46
4

Od poniedziałku oficjalnie działa aplikacja "Oceń swojego Burmistrza i Radnych". Teraz każdy z was może wyrazić opinię na temat pracy swoich radnych, jak również na temat pracy Burmistrza i Radnych gminy Myszków. Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
4 odpowiedzi na “Ruszamy z zabawą “Oceń swojego Burmistrza i Radnych””

 1. Kozłowski pisze:

  zagłosowane

  3
  0
 2. Tuwim Janusz pisze:

  Może tego rodzaju ranking zmobilizuje naszych radnych do pracy.

  3
  0
 3. Człowiek pisze:

  Może ktoś opisze co się dzieje w tym naszym ukochanym urzędzie? Czy każdy robi swoją dodatkową pracę w urzędzie czy tylko mnie się tak wydaje?

  1
  0
 4. Karol pisze:

  Ruszamy 🙂

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *