Ślisko jak w Myszkowie
08 stycznia 2019 r. | 16:47
5

Myszków słynie z kiepskich dróg, ale gdy spadnie śnieg...w Myszkowie robi się prawdziwa ślizgawica. Zdjęcia z dzisiejszej przejażdżki przesłał mi jeden z naszych Czytelników.

Uważajcie na siebie!

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Ślisko jak w Myszkowie”

 1. nie ich chuj strzeli pisze:

  Co znów udowadnia że w ostatnich wyborach na burmistrza, rady miasta i powiatu, oraz starostów wybraliśmy zaupełne miernoty a nie gospodarzy

  8
  1
 2. Andrzej pisze:

  No właśnie widać to na każdym kroku.A czy już drogi panie burmistrzu dróg lokalnych i między domami to już nie będziecie odśnieżać?Bo co będzie taniej niech właściciele to robią.Tamte czasy już dawno minęły .To należy do pana czynności.A zresztą widać jak panu zależy na Myszkowie.Panu to zależy na pensji tylko.A przepraszam teraz cała kasa pójdzie na pana ,,Dotyk Jury,”na tym panu zależy no przecież obiecało się za głosy.Szkoda gadać ale cóż 5 lat jest pana nikt pana nie usunie ze stołka.

  5
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Ludzie gdzie byliście jak wybieraliśmy burmistrzów, prezydentów miast radnych ? Pewnie siedzieliście w domu, oglądając tv. A teraz dawaj narzekać , jak to źle jakby było pięknie gdyby nie p. Żak itd. Macie prawo głosu to wykorzystujcie a jak z niego nie korzystacie to Wasz problem.

  1
  1
 4. Barbara pisze:

  Ale pomysł z sesją zdjęciową skuteczny , bo wczoraj wieczorem i dziś rano już widziałam pługo-piaskarki na drogach głównych.

  2
  0
 5. Andrzej pisze:

  I właśnie o to chodzi ,żeby upominać się o swoje a nie siedzieć cicho bo wtedy nic się nie będzie robiło dla nas mieszkańców.Nic nie mówią to ,,chyba”wszystko jest w mieście dobrze.Oni tak w urzędzie myślą i mają mniej roboty.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *