fot. Magazyn Square
Sondaż wyborczy na Burmistrza Myszkowa
28 września 2018 r. | 08:36
5

Za trzy tygodnie wybory samorządowe, w których wybierzemy nowego Burmistrza i Radę Miasta w Myszkowie. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w wyborach na Burmistrza? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie czworo kandydatów: Adam Zaczkowski, Sławomir Kaczyński, Urszula Bauer i Włodzimierz Żak.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej pod "oceń radnego".  Sondaż potrwa do poniedziałku 1 października do godz. 8:00. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Burmistrza?5 odpowiedzi na “Sondaż wyborczy na Burmistrza Myszkowa”

 1. anonim pisze:

  byle nie żak

  32
  7
 2. Aśka pisze:

  Niech to się już zmieni bo mamy dość żaka. Może Kaczyński da radę?

  13
  4
 3. szeryf pisze:

  Kaczyńskizle misie kojaży -moze i dobry chłop ale nazwisko nie te

  3
  2
 4. znajomy pisze:

  Adam ZACZKOWSKI w ilu firmach jest udziałowcem jego przyjaciel WÓJT z gminy PORAJ ŁUKASZ STACHERA zrezygnował z dalszego pogłębiania zadłużenia obecnie około to jest 35 mil.zł, pozostawił Prokuratura przeciwko nim prowadzi postępowanie poza myszkowem .Co zrobił przez kilka lat ZACZKOWSKI ADAM w gminie Poraj ???.Następnie ANDRZEJ KOZŁOWSKI redaktor propagandy przeszłościowej ile zebrał pieniędzy za pisanie nie prawdy o Pani POLAK ZDZISŁAWIE osobie można powiedzieć nr1 dla gminy Poraj . Nareście sprawiedliwości stało się zadość .

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *