SZOK! Miasto wybuduje 56 metrów chodnika przy ul. Królowej Jadwigi za 26 500 zł!
09 października 2018 r. | 12:35
4

SZOK! W roku wyborczym wszystko jest możliwe. Mieszkańcy ulicy Królowej Jadwigi w Myszkowie już wkrótce doczekają się nowego odcinka chodnika (o ile wykonawca da radę). Odcinek ten wybuduje lokalna firma TRANSKOP Dariusz Bulski z Myszkowa. Wartość zamówienia to 26 500 zł.

Chodnik będzie miał o 56 m długości i szerokości 1,50 m (odcinek pomiędzy istniejącymi już chodnikami).

Ten 56-metrowy odcinek zostanie ukończony do 20 grudnia 2018 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI
4 odpowiedzi na “SZOK! Miasto wybuduje 56 metrów chodnika przy ul. Królowej Jadwigi za 26 500 zł!”

 1. anonim pisze:

  no to żak poszedł grubo

  3
  3
 2. Mieszkaniec pisze:

  Ludzie obudźcie się. Niestety tak przy rządach PiS poszły ceny na materiały i usługi. Jeszce 2 lata temu taki odcinek chodnika można było zrobić za 1/3 obecnej ceny. Ale rząd musi mieć kasę na cele społeczne i spełnienie swoich obietnic i taki są skutki.

  5
  4
 3. Myszkowianka pisze:

  To jest przykład jak obecna władza szasta NASZYMI pieniędzmi. Kampania wyborcza trwa. Ciekawa jestem co jeszcze obecna władza (Platforma Obywatelska) dla pozyskania elektoratu zrobi. Swoją drogą kto będzie chodził po tym wąskim chodniku skoro po drugiej stronie ulicy jest szeroki chodnik???

  2
  1
 4. nemo pisze:

  Czytaj ze zrozumieniem, cena jest za usługę, nie za materiały, te zostały podarowane przez sponsora. Cena z materiałem byłaby normalna i nikt , by się nie oburzał. Pisanie bzdur, że za PIS jest wszystko droższe to fałsz. Inflacja i wzrost kosztów był za PO większy, bo od 3 do 4,3%, Teraz za PIS jest 1,6 max 2,00% . Tak podaje Wikipedia.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja_w_Polsce
  Czyli jest lepiej, bo inflacja i koszty spadły o połowę.

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *