multilaser
Tak wygląda ul. Klonowa w Myszkowie
16 lipca 2018 r. | 13:20
8

Jeden z Czytelników Życia Myszkowa przesłał mi aktualne zdjęcia ulicy Klonowej w Myszkowie. Myszków to bardzo nowoczesna miasto, rozwija możliwości i ma szczególnie dużo dziurawych dróg.

Kilka zdjęć od Czytelnika możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

8 odpowiedzi na “Tak wygląda ul. Klonowa w Myszkowie”

 1. anonim pisze:

  takich ulic w centrum jest cała masa

  3
  0
 2. miro pisze:

  Panie redaktorze daj Pan spokój jak patrzy się na to co się dzieje na mieście ręce opadają Władza po co komu nieudolna
  Dziury w drodze, zapadające się jezdnie, dekle od studni latające zależy jak samochód najedzie raz płot raz tory kolejowe, temu Panu już podziękujemy i całej reszcie jego genialnych pracowników.

  6
  0
 3. Jaa pisze:

  No pozdro dla Burmistrza, ja tu mieszkam … Niech spróbuje przejechać tu na rowerze żeby w dziurę nie wjechać… Mam nadzieję że nawet pół głosu nie zdobędzie w głosowaniu

  6
  0
 4. Prawdopodobnie Radny pisze:

  To jest dla bezpieczeństwa , wszyscy jeżdżą wolno a zarazem bezpiecznie,

  3
  0
 5. Kozłowski pisze:

  I co na to burmistrz?

  1
  0
 6. Mieszkaniec Myszkowa pisze:

  Burmistrz zamiast remontować drogi w mieście to woli budować drogi rowerowe z asfaltu w lesie żeby miał gdzie jeździć na rowerze. Może tak codziennie pokona ulice Klonowa i Sadowa na rowerze, jak zabolą 4 litery to może wtedy będzie widział jaką gehenę przeżywają mieszkańcy tych ulic

  2
  0
 7. antyk pisze:

  A jak wygląda centrum ? Dziur w jezdniach może takich nie ma, ale chodniki ? A jak wygląda ul. Kościuszki od starego przejazdu do ronda ? Chyba że tworzony jest skansen pod nazwą ” jak nie powinny wyglądać centra miast w III RP “. A wystarczy pojechać do Żarek czy Koziegłów ( mówię o rynkach w tych miastach ) bo takie Zawiercie jest już ” lata świetlne ” przed nami.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *