Trzy komitety wyborcze w Myszkowie
28 sierpnia 2018 r. | 12:06
8

Krajowe Biuro Wyborcze w Częstochowie opublikowało listę komitetów wyborczych zarejestrowanych w gminie Myszkowie. Nie licząc partii politycznych, do KBW w Częstochowie zgłosiło się 201. komitetów wyborczych, z czego trzy w Myszkowie.

Z komitetów można wywnioskować, że w Myszkowie będzie co najmniej dwóch kandydatów na Burmistrza (o ile znajdą odpowiednią liczbę radnych): Sławomir Kaczyński i Adam Zaczkowski. Do tego partie polityczne wystawią swoich kandydatów. Najprawdopodobniej na start zdecyduje się popierany przez Platformę Obywatelską - Włodzimierz Żak i PiS - Urszula Bauer.

Patrząc na tych kandydatów, to druga tura wyborów jest niemal pewna. Największe poparcie mogą mieć Żak i Kaczyński. O miejsce w drugiej turze powalczy zapewne jeszcze Bauer. Sondaże wyborcze nie dają szans na drugą turę Zaczkowskiemu, który mimo iż jest silnie wspierany przez jedną z gazet, ma marne szanse.

Poniżej lista zarejestrowanych komitetów.

Komitety zarejestrowane w Myszkowie to:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE - pełnomocnik Zenon Ludwikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY - pełnomocnik Rafał Kępski
KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW” - pełnomocnik Piotr Ryszard Kos

PAWEŁ GĄSIORSKI
8 odpowiedzi na “Trzy komitety wyborcze w Myszkowie”

 1. Tomasz pisze:

  A skąd to założenie, że pan Kaczyński znajdzie się w 2 turze? Raczej oczywistym wydaje się być kandydatka PiS.

  3
  5
 2. Miś pisze:

  Ale się pochowali . Nikt nie wie gdzie jest SLD, PO. PIS?

  2
  0
 3. Kozłowski pisze:

  Ten Kaczyński to chyba jako jedyny martwi się o drogi. Reszta to partyjniactwo i będą załatwiać interesy swoich kolesi.

  2
  5
 4. wyborca pisze:

  Które sondaże nie dają szans Zaczkowskiemu? Poprosze źródło. Zapewne pan go nie poda bo żadnych takich sondaży nie bylo 🙂

  2
  0
 5. czk pisze:

  Ludzie nie patrzą na sondaże . Nauczyliście się sensacji . Każdy ma swój rozum Patrzy na to jak wygląda miasto , czy coś się w mieście dzieje , czy miasto sprzyja mieszkańcom. Nie patrzy się przez pryzmat 3-5 ulic które nie są zrobione . Patrzy się na całokształt . Myszków nie miał już dawno takiego Burmistrza jak obecny . Nie pamiętam tylu zmian w mieście tylu wydarzeń . Tu nie chodzi o agitacje a zdrowy rozsądek ! Pozwólmy Żakowi kontynuować co zaczął . Na wszystko przyjdzie pora na ulice , na mieszkania komunalne itp. tylko to wszystko wymaga czasu . Ludzie to że będzie inny burmistrz to tylko oznacza dla miasta 2 lata rotacji i obeznania ze stanowiskiem a później działanie . Jakie nie wiemy . Narzekacie ,że czegoś nie może burmistrz załatwić , nie wszystko się da . Proszę bardzo pan Kaczyński niech pomoże , Pani Bauer gdzie są ? Jedynie pan Zaczkowski jest radnym zabiera głos na sesjach . Kombinator z Poraja tak go nazywają . No ok ale przynajmniej umie kombinować i pewne sprawy pozałatwiać.To jest akurat plus . Co pani Bauer zrobiła dla Myszkowa ? Za wznowienie szkoły na Będuszu dla pani z kuratorium to żaden wyczyn ? Dobre i to ale co dalej. A pan Kaczyński oprócz chodzenia z czekoladkami po urzędach i zbieraniem podpisów od mieszkańców ulic ? Przecież On nawet nie wie jakie są etapy budowy nawierzchni asfaltowej . Chodzi po ludziach nie mając nawet kosztorysu ? Proszę was nie piszcie bzdur . Myszków ma naprawdę godnego Burmistrza , nie trzeba zmian .
  Bardziej uderzył bym w powiat gdzie jest totalne nieróbstwo . Pan Dariusz powinien oprowadzać wycieczki u brata na zamku . Ma takie pojęcie do zarządzania Powiatem . Szpital leży . Wiadukt nie ruszony . A Lasecki zadowolony . Tam powinny być zmiany .

  5
  4
 6. ANNA pisze:

  Ja jednak myślę, że Zaczkowski ma bardzo duże szanse. To najlepszy kandydat na burmistrza , a
  to co mówią o nim złego, to CELOWA ROBOTA.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *