ul. Strugi
Tylko dwie firmy chcą załatać drogi w Myszkowie
15 czerwca 2018 r. | 16:30
6

Urząd Miasta Myszków poinformował o dwóch ofertach, które wpłynęły do przetargu na remont 126. dróg o nawierzchniach gruntowych na terenie gminy Myszków. Urząd miał na ten cel 250 000 zł. Jedna firma z Boronowa zaoferowała 135 352,65 zł, a druga z Myszkowa 266 176,07 zł. Skoro różnica jest praktycznie o 100 proc., to z jakich materiałów firma z Boronowa zamierza przeprowadzić ten remont? To powinno zastanowić urzędników.

Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy nawierzchniowej tłuczniowej za pomocą mechanicznego zagęszczenia tłucznia o głębokości wyboi 7 cm - 950,00 m2, które podlegają remontom cząstkowym nawierzchni tłuczniowej za pomocą mechanicznego zagęszczenia tłucznia o głębokości wyboi 7cm oraz wyrównaniu istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym zagęszczonym mechanicznie za pomocą walca statycznego samojezdnego. Łącznie ma zostać naprawiona nawierzchnia na 126 drogach o łącznej długości 62 491 m.

Poniżej znajdziecie informację z otwarcia ofert oraz listę dróg, która objęta jest przetargiem.

PAWEŁ GĄSIORSKI

6 odpowiedzi na “Tylko dwie firmy chcą załatać drogi w Myszkowie”

 1. anonim pisze:

  dwa razy mniej w tym samym przetargu to jest coś nie tak

  1
  0
 2. pELAGIA pisze:

  a CO ŁASAKA NA TACE DLA ŻACZKA musi byc bo bez załącznika to jak

  0
  0
 3. galanonim pisze:

  pELAGIA to brzmi jak posądzenie o korupcję a to bardzo poważny zarzut na miejscu Żaka poprosił bym prokuraturę o zbadanie sprawy. No chyba że. Masz dowody wtedy nie ujawnienie takiej informacji również jest sprzeczne z postawą obywatelską.

  0
  0
 4. Mieszkaniec pisze:

  Remont będzie wyglądał tak że po pierwszej poważnej ulewie będzie znowu dziura na dziurze z wodą. No cóż zamiast polepszać życie mieszkańcom Myszkowa, Burmistrz postanawia budować asfaltowe drogi rowerowe w lasach,

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *