fot. Internet
Ukrywał marihuanę w lodówce
13 lutego 2019 r. | 10:44
0

Myszkowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany i tabletki ekstazy. Do zatrzymania dwóch mężczyzn doszło na terenie Myszkowa. Podejrzani w tej sprawie mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące przestępstwa, za co grozi kilkuletni pobyt w więzieniu.
Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego myszkowskiej komendy postanowili sprawdzić informację z której wynikało, że w jednym z mieszkań może znajdować się znaczna ilość narkotyków. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się.

W piątek, podczas czynności realizowanych w miejscu zamieszkania młodego mężczyzny, policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów charakterystycznego suszu. 20-latek ukrył narkotyki w lodówce. Po sprawdzeniu substancji testerem narkotykowym kryminalni potwierdzili, że to marihuana. Działania śledczych doprowadziły też do zatrzymania 21-latka, który znajdował się w jego mieszkaniu. Mężczyzna miał przy sobie kilka tabletek ekstazy.

Mieszkańcy Myszkowa zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających prokurator zastosował wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz poręczenia majątkowego w kwocie 15.000 zł. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *