Według sondażu nowym Burmistrzem zostanie Urszula Bauer!
29 października 2018 r. | 11:11
25

Przez ostatnie cztery dni przeprowadziliśmy sondaż wyborczy na Burmistrza Miasta Myszkowa. Do wyboru było dwoje kandydatów, na których oddaliście łącznie 329. unikalnych głosów. Wybory za kilka dni i faworytem drugiej tury wydaje się być Urszula Bauer, która może liczyć na poparcie na poziomie 52,58 proc. Jej kontrkandydat - Włodzimierz Żak otrzymał 47,42 proc. poparcia.

Na wynik Bauer może mieć wpływ deklaracja jej byłego kontrkandydata w wyborach - Sławomira Kaczyńskiego. Kaczyński oficjalnie poparł Bauer w drugiej turze wyborów i zaapelował do swoich  wyborców, by oddali głos właśnie na Urszulę Bauer.

Druga tura wyborów odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 listopada.

PAWEŁ GĄSIORSKI
25 odpowiedzi na “Według sondażu nowym Burmistrzem zostanie Urszula Bauer!”

 1. czk pisze:

  TYLKO NA TYM PORTALU TEN SONDAŻ WYGRAŁA ! A SŁAWOMIR KACZYŃSKI MÓWIŁ ZA SWOICH WYBORCÓW . SWOICH —– NIE KWW PRZYSZŁOŚĆ !!!!! ŚCIEMA ŚCIEMA ŚCIEMA ! WE WSZYSTKICH ANKIETACH PROWADZI PAN BURMISTRZ ŻAK WŁODZIMIERZ ! Przewaga jest ponad 70 % . Panie Pawle do poprawki ! MYSZKÓW STAWIA NA ŻAKA ! PIS NA PANIĄ BAUER !

  26
  37
 2. Kamil pisze:

  Sondaż tak wiarygodny jak życiemyszkowa.Robiony predzej po mszy w tygodniu wieczorem.Mieszkańcy nie dadza sie zmanipulować.Dobrej zmianie w Myszkowie NIE

  24
  35
 3. EssA pisze:

  Według sondazy ze stron p. Gąsiorkiego w Żarkach wygrał PiS Krystyna Jasińska a w Poraju też PiS Służałek Jaworska a kto tak naprawde wygrał dobrze wiemy 🙂

  22
  21
 4. Mieszkaniec pisze:

  Boże chroń Myszków przed Bauer !!!!1

  23
  27
 5. PRZERAŻONY DZIADEK pisze:

  CZY TO PRAWDA ŻE W JEDNEJ Z MYSZKOWSKICH SZKÓŁ NAUCZYCIELKA DAŁA DUPY NIELETNIEMU PODOPIECZNEMU, BO NA MIJACZOWIE HUCZY OD TEJ PLOTKI??!!!
  PYTAM BO CISZA W MEDIACH, A PANI KURATOR NIC NA TEN TEMAT NIC NIE WSPOMINA.

  7
  4
 6. Andrzej pisze:

  Gąsiorskiego problem polega na tym, ze wydaje mu się, że kreuje rzeczywistość, że ma wpływ na nastroje wyborcze i że w końcu posiadł umiejętność manipulowania ludzkimi emocjami… Cóż się dziwić, jaki portal, taki “redaktor” 🙂

  12
  3
  • czk pisze:

   jak jego rzeczywistość tak wygląda jak ten portal to lubliniec i tworki nie dadzą rady !

   11
   2
  • Antek pisze:

   i tak wygra lepsza

   8
   5
   • czk pisze:

    lepsza chyba Opcja . Tylko Włodzimierz Żak . ŻAK NA TAK . Młodzi ludzie nie powiązani z żadną organizacją myślący i działający w Myszkowie na pewno nie dadzą się ugiąć PIS-owi na pewno . Myszków jest dla ludzi wolnych otwartych szczerych i wyrozumiałych. Zawsze taki był Myszków . Nie dla Nacji Partyjnej ! Myszków nie będzie pod BUTEM pani Bauer i PISu ! Brawo Myszków!

    12
    6
    • anty-bolo pisze:

     Na pewno nie będzie pod butem p. Bauer po do wyborów połamie nie tylko obcasy ale i nogi. Wystarczy przejść się koło Domu Nauczyciela, od dworca do U. Miasta, przejść się po skwerze przy Pomniku poległych za Ziemię Myszkowską gdzie z tego zdrojka zostały tylko wspomnienia a alejki to jeden tor przeszkód, gdzie ta obwodnica tak szumnie otwierana przed wyborami, gdzie poprawiona ul 3 Maja gdzie o bruk nie jedna osoba złamała obcas ( odcinkach prostych – tak, na skrzyżowaniach -nie ), gdzie podziały przez te 8 lat firmy przewozów pasażerskich ( PKS, ZKM ). Teraz świadczy usługi transportowe prywatny przewożnik a pieniądze podatników są transferowane do prywatnych kieszeni a nie zostają w Myszkowie. Jak wygląd pomnik Polaków rozstrzelanych prze Niemców a jadących do pracy w Myszkowie pod który zawsze odbywały się patriotyczne imprezy. Co się stało z amfiteatrem, alejkami,huśtawkami pod Leśniczanką. Jest dużo, dużo pytań co było a tego już nie ma.

     10
     2
     • anty-bolo pisze:

      Jeszce taka dygresja. Burmistrz , choć jest ” gospodarzem ” miasta ale on tylko wykonuje zalecenia Rady choć za wszystko odpowiada. Co robią radni że Myszków tak wygląda, czyżby oni nie pochodzili z Myszkowa a tylko przjeżdżali pobierać diety? Z tego widać z listy nowych – starych radnych to prawie nic się nie zmieniło. Czyli przyszłość Myszkowa na następne lata zapowiada się raczej nie wesoło.

      4
      1
 7. obywatel pisze:

  Z tą ankietą musi być coś na rzeczy, bo Mazanek mocno kwiczy w swoim pisemku:

  http://gazetamyszkowska.pl/artykul/dla-pis-u-miasto-ostatniej-szansy

  Czyżby wyczuwał, że to koniec koryta???

  13
  1
  • dz9iad pisze:

   No i woda z kanalizacją za 12zł/ za m3 NAJDROŻSZA W CAŁEJ POL$ZY!!!
   ALE TU CIEKAWOSTKA SZEFEM WODOCIĄGÓW JEST PI$-OWIEC WOSZCZYK,
   PRZY OKAZJI CZŁONEK ZARZĄDU PI$-DY.
   CZYŻBY WIEC MYSZKOWSKA PI$-DA BYŁA JEDYNIE LOKALNĄ MAFIĄ????
   NO BO JAK TE CENY MOŻNA INACZEJ WYTŁUMACZYĆ??

   2
   0
 8. czk pisze:

  w tym portalu zawsze jest raczej nie do rzeczy !

  7
  9
 9. Barbara pisze:

  No cóż, to miasto nie ma szczęścia do prawdziwego i pełnego zaangażowania gospodarza.
  Nasi kandydaci przed II turą tacy zajęci że nawet na spotkania ze zwykłymi ludźmi nie mają czasu , chyba że ktoś ich widział na mieście, trochę wpisów na FC i jeżdżące lawety i myślą że to wystarczy. To ich oddanie dla sprawy najlepiej w polskim filmie VOLTA zostało ujęte.
  Nawet strona pana S.K nie działa- a czy działała gdy był kandydatem- gdyby udzielił poparcia to powinien to tam zamieścić ???
  Ja też boleje na tym jak władza szanuje Pomniku poległych za Ziemię Myszkowską, z rodziną we Wszystkich Świętych zawsze tam jesteśmy. Może niech czytający te wpisy też to uczynią i będzie więcej oznak pamięci.
  Na obecną chwilę nawet dzieci z pobliskiej szkoły niewiele wiedzą o tym miejscu , a przecież pracuje tam sporo osób z grona pedagogicznego będących z MIJACZOWA.

  4
  1
 10. Werty pisze:

  Ani Bauer ani Żak nie nadają się na burmistrza

  7
  1
 11. Aaa pisze:

  I to jest głos rozsądku. Tylko niestety którego z nich trzeba wybrać.

  3
  2
 12. Pracownik Urzędu pisze:

  Trzeba rzucić monetę.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *