fot. Magazyn Square
Wojciech Picheta wygrałby I turę wyborów na Burmistrza Myszkowa!
31 maja 2018 r. | 10:11
17

Przez ostatnie trzy dni trwał sondaż wyborczy na Burmistrza Miasta Myszkowa, w którym oddaliście 255. głosów w głosowaniu Yop Poll. W sondażu uwzględniłem pięcioro realnych kandydatów. Gdyby wybory odbyły się w tym tygodniu, w Myszkowie byłaby druga tura wyborów. Najwięcej głosów w sondażu oddaliście na Wojciecha Pichetę, który może liczyć na 35,29 proc. poparcia, co oznacza, że wygrałaby I turę.

Za jego plecami uplasowała się śląska kurator Urszula Bauer z 20,00 proc. poparcia. Dopiero trzecie miejsce zajął Burmistrz Włodzimierz Żak z poparciem 18,82 proc. Na czwartej lokacie uplasował się Adam Zaczkowski z 17,25 proc. poparcia, a stawkę zamknął Sławomir Kaczyński z 8,63 proc. poparcia.

Sondaż pokazał jedno. Za kilka miesięcy może zmienić się Burmistrz.

PAWEŁ GĄSIORSKI
17 odpowiedzi na “Wojciech Picheta wygrałby I turę wyborów na Burmistrza Myszkowa!”

 1. Werty pisze:

  Picheta jest lekarzem i niech się zajmuje leczeniem a nie polityką , był posłem się nie sprawdził a do tego był uwikłany w aferę i korupcję

  9
  3
 2. wyborca pisze:

  Ale się obśmiałem. SE ŚWIERSZCZYK WYLANSOWAŁ KANDYDATA i co najważniejsze wygrał. A z jakiej listy PiS?

  2
  2
 3. Kozłowski pisze:

  Ale gdyby wystartował to rozważyłbym oddanie na niego głosu. Tak naprawdę nie ma u nas żadnej alternatywy dla Żaka. No chyba że pani Bauer się zmieniła.

  6
  0
  • wyborca pisze:

   Głos może oddałby Pan. Jest alternatywa wystarczy posłuchać co mają kandydaci do powiedzenia samo oddanie głosu nic nie daje bez merytorycznego wysłuchania. Proponuje słuchać miasto wymaga zmian i to GŁĘBOKICH zmian nie tylko na fotelu burmistrza np.

   3
   1
   • Kozłowski pisze:

    Zgadzam się, dlatego chętnie oddam głos na innego kandydata niż burmistrz.

    6
    0
    • wyborca pisze:

     Nie szukajmy nazwisk szukajmy w nazwiskach merytorycznych wypowiedzi. Głosujmy na tego który wykaże się jakimiś rozwiązaniami PATOWEJ sytuacji w mieącie a sytuacja jest trudna.

     2
     1
     • wyborca pisze:

      Urząd jest genralnie do przebudowy jednostki podlegle też, drogi w mieście dziurawe mieszkan brak, dworzec- plac taki fajny stoi odłogiem, PKS – też , ludzie wkurzeni roboty jest oporowo ułożyć te klocki, bądźmy realistami.

      6
      0
 4. Aśka pisze:

  Byle nie żak

  11
  2
 5. Obserwator pisze:

  Aśka co ty cierpisz od tego chłopa?

  5
  6
 6. znajomy pisze:

  Broń Boże Pichete. Należy pamiętać jak postąpił pan Tusek.Nakreślił wizerunek i predyspozycje,proszę nie zapomniec.

  2
  2
 7. Obserwator pisze:

  Picheta przytulał PIS-owców ,teraz Oni przytulają jego.

  2
  2
 8. znajomy pisze:

  Czego Picheta w życiu się nie łapał Jeszcze tylko pozostała rozgrzane do czerwoności kowalska podkowa

  3
  0
 9. czk pisze:

  Tak naprawdę to nie ma kontry dla Żaka . To co oni będą mówić i pisać przed wyborami to w 80% brednie . Ciekawe jest stwierdzenie nie zagłosuje “bo nie lubie” ale że jest gdzie wyjść i miasto powoli odzyskuje wygląd to lubie . Takie gadanie bez sensu . Liczą się czyny nie słowa! a po kadencjach Żaka widać ,że da się jednak zrobić coś poza łataniem dróg przez pop. burmistrzów . Także ludzie pan Picheta niech sobie da spokój bo nic nie zwojuje a tylko zrobi zastój . Dobry Lekarz niech Leczy!

  2
  2
  • obiektywny pisze:

   “a po kadencjach Żaka widać ,że da się jednak zrobić coś” – buahhahahahaha większej durnoty nie słyszałem.

   0
   0
 10. znajomy pisze:

  Poczekać należy po ponownej rozprawie niezawislego sądu.Napewno ocena będzie obiektywna,

  0
  0
 11. czk pisze:

  Pan Picheta zrobił już boisko tam gdzie teraz jest scena na dotyku Jury . Tylko później nawet go nie miał kto skosić . Dajcie spokój z panem Pichetą nie róbcie żartów , na Światowicie będąc jego mieszkańcem ma poparcia z 10 % max , a piszecie bzdury . To jest śmieszne naprawdę. Nie jestem z ani jednej opcji politycznej . Patrze perspektywą zmian Miasta za poszczególnych kadencji . Ludzie nie są ślepi a jakiś podrzędny ukierunkowany portal nie zmieni nic . Sondy sami klikaliście czy na cron jobie szło ? Nie róbcie ludzią wody z mózgów

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *