Wybił szybę w sklepie przy Sikorskiego. Teraz grozi mu 5 lat więzienia!
31 lipca 2019 r. | 08:56
1

Policjanci z Myszkowa zatrzymali mężczyznę, który uszkodził szybę w oknie witrynowym jednego ze sklepów na terenie Myszkowa. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Dzięki temu policjanci w tej samej chwili namierzyli i zatrzymał wandala.

Zatrzymany to 39-letni mieszkaniec miasta. W niedzielę rano, dyżurny myszkowskiej komendy przyjął informację o uszkodzeniu okna w jednym ze sklepów przy ulicy Sikorskiego w Myszkowie. Na miejsce skierowany został patrol z wydziału kryminalnego, który rozpoczął tam czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia. Jak się okazało, przebieg aktu wandalizmu zarejestrowała kamera monitoringu. Stróże prawa szybko ustalili rysopis sprawcy. Po kilku minutach zatrzymali także podejrzanego w rejonie ulicy Kościuszki. To właśnie stamtąd dochodziły do nich odgłosy głośnej awantury. Policjanci podbiegli w to miejsce i zastali dwóch pijanych mężczyzn, którzy wszczęli awanturę z przypadkowo napotkanym kierowcą. Jeden z nich wyglądem odpowiadał wizerunkowi sprawcy. Zdecydowanie i bez żadnych wątpliwości policjanci pojęli czynności wobec awanturników. Na miejsce skierowany został patrol ruchu drogowego, który zatrzymał drugiego 28-letniego awanturnika. Jak się okazało, to właśnie jeden z nich, 39-latek, odpowiadał wizerunkowi sprawcy i ma on związek z przestępstwem zaistniałym na ulicy Sikorskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj, po wytrzeźwieniu starszy z nich usłyszał zarzut zniszczenia mienia i przyznał się do winy. Teraz grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia. /KPP w Myszkowie/
Jedna odpowiedź do “Wybił szybę w sklepie przy Sikorskiego. Teraz grozi mu 5 lat więzienia!”

  1. Werty pisze:

    Może wybił specjalnie bo nie ma gdzie mieszkać i za co żyć a tak to będzie miał wikt i opierunek na koszt podatnika no i dach nad głową , wyprowadzą na spacer wykąpią po prostu żyć nie umierać będzie miał lepiej niż nie jeden staruszek w domu pogodnej starości .

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *