fot. UM Myszków
Wybudują boisko przy Przedszkolu nr 4 w Myszkowie?
31 lipca 2018 r. | 13:38
7

Urząd Miasta Myszków poinformował o ofertach jakie wpłynęły w przetargu na trzy inwestycje w formule zaprojektuj i wybuduj. Z trzech ofert. tylko "Boisko dla Malucha" - budowa wielofunkcyjnego boiska o nawierzchni poliuretanowej na terenie Przedszkola nr 4 w Myszkowie przy ul. Skłodowskiej 7 - uzyskało na tyle atrakcyjną ofertę, że Burmistrz Włodzimierz Żak będzie mógł podpisać umowę na jego realizację.

W pozostałych dwóch inwestycjach - "Będuskie boisko wielofunkcyjne przy SP nr 7" - budowa wielofunkcyjnego boiska o nawierzchni poliuretanowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Brzechwy w Myszkowie przy ul. Pińczyckiej 2 oraz "Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Z.S.-P. nr 4 w Myszkowie" - budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej na terenie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Myszkowie przy ul. Traugutta 43, wartość ofert przekroczyła budżet.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
7 odpowiedzi na “Wybudują boisko przy Przedszkolu nr 4 w Myszkowie?”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Jak to jest: zglaszane jest zadanie do wykonania w ramach budzetu partycypacyjnego. Sporzadzany jest wg. kryteriow UM Myszkow prawie kosztorys inwestorski( z wycena poszczegolnych pozycji R, M, S); przechodzi pozytywna weryfikacje UM Myszkow a zadanie nie moze byc zrealizowane z uwagi na fakt, iz Zamawiajacy przeznaczyl mniejsza kwote na realizacje zadania. Cos tu chyba jest nie tak. Nieuwazacie Panstwo?

  1
  0
 2. Tadeusz pisze:

  Na uwagę zasługuje może nie sam przetarg tylko kwoty widniejące na tej kartce.
  W pierwszym firma wstrzeliła się idealnie w kwote co do grosza w kolejnych dwóch no nie poszło już tak dobrze.
  Idealnie równe kwoty. A może burmistrz chciał wykonać tylko to jedno boisko bo wiedział że nie zdąży wykonać wszystkich trzech boisk i rzucił kiełbasę wyborczą. Na dodatek pachnie mi tu zmową przetargową .

  1
  0
  • tomasz pisze:

   No faktycznie jest coś nie tak z tym przetargiem. Wstarczy porównać poprzedni przetarg z tym przetargiem ta sama firma złożyła ofertę, skoro wiedziała jaka jest kwota na pierwsze zadanie a UM nie zmienił jej to powinna znać kwotę na dwa kolejne UM w tym przypadku dwóch kolejnych boisk zmienił finanse a firma podniosła ceny. Dziwne.

   2
   0
 3. grażyna pisze:

  Czyżby manipulacja przetargami w UM?

  1
  0
 4. rodzic malucha pisze:

  To jest boisko anty maluch. Przeciez to boisko jest dla doroslych ktore dziecko przebiegnie dlugosc boiska duzego z pilka? zanim dobiegnie do bramki opadnie z sil a o wrzucie pilki do kosza nie ma mowy za wyoko jest zawieszony.
  Pozdrawiam Urząd i nie tego oczekiwalismy jako rodzice.

  0
  0
 5. antyk pisze:

  To już jest Urząd Gminy a nie Urząd Miasta ? Właściwie może tak, być bo degradacja Myszkowa przebiega w zastraszającym tempie.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *