Zaczkowski “bierze” dietę radnego i pensję kierownika jednocześnie!
08 sierpnia 2018 r. | 10:38
11

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach potwierdziła, że kierownik inwestycji i radny miejski w Myszkowie - Adam Zaczkowski, nie miał pomniejszanego wynagrodzenia za pracę w Urzędzie Gminy Poraj z tytułu pełnienia funkcji radnego.

Co na to Wójt Łukasz Stachera? Stwierdził, że radny Zaczkowski znacznie więcej czasu poświęca na wydarzenia wykraczające poza czas pracy, dlatego Stachera postanowił nie odejmować Zaczkowskiemu pieniędzy za czas spędzony na sesjach i komisjach w Myszkowie. Wójt dodał, że jest to z korzyścią dla gminy...

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI
11 odpowiedzi na “Zaczkowski “bierze” dietę radnego i pensję kierownika jednocześnie!”

 1. RR pisze:

  A jakiemu Radnemu obcinają pensję, może trzeba spytać P. Skotniczna, Bugaja czy Giewona albo Trynde czy Pochodnie?
  Przepisy mówią że pracodawca ma obowiazek zwolnic a nie ma takiego obowiązku jak zmniejszanie pensji, pracownik powinien unormowac to z pracodawcą, np odrabiając w innych dniach lub w inny uzgodniony sposob. I z tego raportu to wynika.
  Rozumiem że Zaczkowski startuje na Burmistrza to jego będzie trzeba opisywać a przecież macie innego faworyta. Dość to płytkie ale co tu się więcej spodziewać….

  4
  7
  • anonim pisze:

   on bierze podwójną pensje!!!!!

   8
   3
  • Alex pisze:

   Takich Panów i Pań Radnych jak wyżej opisany jest na pęczki w samorządzie.w sasiedniej gminie jest ponoć kilkoro -biorą dietę a pensyjka leci ?który pracodawca płaci pracownikowi jak ten nie świadczy pracy ? co radni to następna kasta ? lepsi są ? należy się bo ich suweren wybrał ? dobrze,że wybory wkrótce trzeba odświeżyć to towarzystwo bo za bardzo uwierzyło,ze jest lepsze i ponad.wstyd.

   8
   0
 2. mieszkaniec pisze:

  Następny EKONOMISTA od pozyskiwania środków Z UE, tylko jakoś Gmian Poraj nie rozwija się super przenosi sie do Myszkowa na stołek, mało mu , załatwili Paraj załatwią i Myszków. Następny do władzy NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ.

  9
  0
 3. ewa pisze:

  Przecież to nie jest decyzyjny człowiek zacznie pływać jak Zak, obsadzi kolesiami jak tamten stołki i po sprawie a miasto niech tonie palcem nie kiwnie bo sie będzie bał podjąć odważnych decyzji takie maje zdanie mam do nie go prawo kóre gwarantuje mi konstytucja.

  11
  0
 4. Aśka pisze:

  Jemu trzeba już podziękować, niech sobie szuka pracy

  11
  0
 5. zz pisze:

  Popieram całkowicie pierwszą odpowiedz napiszcie też o innych , z tego co mi wiadomo to radnych jest 21 napiszcie o każdym a nie tylko jedni i Ci sami, bo to już jest nudne

  5
  2
 6. mieszkanka pisze:

  Prezes STU firm.

  7
  0
 7. Obywatel pisze:

  Zgniła pozostałość po nieboszczce komunie.

  3
  0
 8. Miś pisze:

  Adaś Z. potrafi zakładać stowarzyszenia i im prezesować. W Poraju prezesuje Marinie, S-ni Poractive i CIS-owi. I wszystko to osobiste korzyści, oczywiście w godzinach pracy w Urzędzie Gminy w Poraju. On to potrafi.

  4
  0
 9. alkotalko pisze:

  Pan Adam Zaczkowski musi mieć bardzo szybki teleport skoro 2 marca od 7 do 9 potem na półtorej godzinki do Poraja do roboty i spowrotem od 10:30 do do 15:00 😀 6,5 godziny 😀 przerwa Pana Radnego nie dotyczy bo przecież zaraz po pierwszej komisji natychmiast znajduje się w swoim biurze w Poraju a za chwilę znów w Myszkowie na kolejnej komisji czy tam sesji 😀 Stachera i Zaczkowski krzywdy sobie nie zrobią bo to starzy kumple 😀 jeszcze mu nadgodziny wyliczy 😀

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *