Zadłużenie Myszkowa w rok wzrosło o 5,6 mln zł!
14 czerwca 2019 r. | 09:59
11

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach opublikowała stan zadłużenia wszystkich gmin województwa śląskiego za pierwszy kwartał 2019 roku. To nie są dobre wiadomości dla Myszkowa. W ostatnim roku zadłużenie miasta wzrosło o 5,6 mln zł, przez co Myszków stał się najbardziej zadłużoną gminą powiatu myszkowskiego.

Najmniej zadłużoną gminą jest gmina Niegowa - 8,9 mln zł.

ranking zadłużenia I kw. 2019 r.:
Myszków - 25,876 mln zł
Poraj - 23,849 mln zł
Koziegłowy - 13,538 mln zł
Żarki - 10,157 mln zł
Niegowa - 8,900 mln zł

PAWEŁ GĄSIORSKI
11 odpowiedzi na “Zadłużenie Myszkowa w rok wzrosło o 5,6 mln zł!”

 1. mair pisze:

  głupstwa Pan pisze, proszę pokazać jak się to ma do dochodów poszczególnych Gmin i poniesionych nakładów na inwestycje. Wtedy będzie można pisać, która Gmina ma największe zadłużenie

  9
  1
 2. pikus pisze:

  ZUK to wyjątkowy GŁĄB, KŁAMCA I OSZUST.

  0
  4
 3. Eloalo pisze:

  To ma się nijak w stosunku do innych gmin które mają kilka razy większe zadłużenie względem wpływów do budżetu. Dopiero teraz przy koalicji PiS i SLD (Skotniczna + Zaczkowski) zadłużenie miasta zacznie rosnąć dzięki im mądrym i mało przemyślanym pomysłom na centrum miasta i kanalizację na Podlasiu 🙂 rozebrali jedną z najciekawszych inwestycji w mieście jaką miał być basen na Dotyku Jury dla Wszystkich mieszkańców kosztem Boiska w szkole numer 3 na które miasto mogło dostać dofinansowanie, ale po co lepiej Żakowi zrobić na złość kosztem mieszkańców i przewalić taką ważną dla miasta rzecz jaką mógł być nowoczesny basen, z fontannami dla dzieci i tężniami dla osób starszych…

  7
  2
 4. Eloalo pisze:

  A redaktor tego chłamu jest kretynem porównując zadłużenie Poraja który jest na skraju wytrzymałości kredytowej do Myszkowa w którym zadłużenie jest stabilne i nie zagraża bankructwu Gminy.

  7
  1
 5. cypisek pisze:

  Dla mnie rozczarowaniem jest Załencki czy jak on tam się zwie. Chyba farbowany lisek. Nic konkretnego nie pokazał i już chyba nie pokaże, spalił się jak guma arabska.

  4
  0
 6. estemagarda pisze:

  Wielu jest tam pływaków aby stołki tylko podtrzymać Burek np. Jastrząb odleciał, butami straszył, najpierw przyklaskiwali a teraz nagły zwrot w akcji przypomniała im się rewitalizacja a gdzie byli wcześniej? W poprzedniej kadencji zgodnym chórem podnosili dłonie. Władza rządziła jak chciała. Nie rozumiem. Chcą robić trudne inwestycje nie mając o nich zielonego pojęcia RUMCAJS przechodzi samego siebie. Inwestycje drogie miasto chyba utonie w śmieciach podwyżki ogólny chyba bajzelek mamy. Pomysłu brak.

  1
  1
 7. miro pisze:

  A mieszkania gdzie? Budują coś chyba nie leją wodę brudną wodę bo im się wodociągi zabrudziły sadzami z komina. Woda płynie jak z sadzawki. Ale nie o tym będę mówić. Gdzie mieszkania. Przerost administracji Radni to się coś znają na inwestycjach czy budują WYBORCZO TYLKO. Znają potrzeby mieszkańców czy nie. Chyba nie bo budżetu nie śledzą nawet co tam jest. Jacy radni takie miasto ważne że kasę mają. Buduję nie to co jest potrzebne tylko odwrotnie gdzie programy jakieś dla ludzi a nie dla radnych.

  3
  1
 8. kijem w szprychy pisze:

  DRAMAT,
  MKS Myszków spadł do okręgówki koszty będą mniejsze. Rządzących klubem więcej jak ludzi w mieście no i zarządzili. Trenera zwolnili prezesi zawiedli lud swój i sympatyków grali kancertowo. Wszyscy chcieli rządzić każdy tryskał pomysłami na klub chrup chrup.
  W okręgówce mocne kluby więc można liczyć że omłot następny będzie i witaj A KLASO CHYBA BEDZIE. Ale miasto szkoda słów. SZTANDAROWY KLUB CHYBA bo jestem kibicem Warty zaliczył GLEBĘ AŻ MIŁO. GRATY WSZYSTKIM RZĄDZĄCYM TYM PRZYBYTKIEM. Lotnik Kościelec i Koszęcin Sparta czekają. Trudno się tam gra z nimi nie chrumają się kości strzelają.

  0
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *