Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu Koziegłowskiej i Słowackiego
09 sierpnia 2018 r. | 08:58
1

Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. To efekt zderzenia trzech pojazdów na skrzyżowaniu ulic Koziegłowskiej i Słowackiego w Myszkowie. Ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci wyznaczyli objazdy. Teraz śledczy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 7.30 w Myszkowie na skrzyżowaniu ulicy Koziegłowskiej z ulicą Słowackiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki volvo, jadąc ulica Słowackiego, nie zastosował się do znaku STOP i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu fordem mondeo, który jechał ulicą Koziegłowską w kierunku Żarek. W wyniku tego zderzenia oba pojazdy uderzyły w stojącego na prawym pasie ciężarowego dafa. Kierujący fordem i pasażer volvo z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Po zbadaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wszystkich uczestników okazało się, że kierowca forda mondeo w swoim organizmie miał prawie 0.5 promila alkoholu.

Utrudnienia w ruchu trwały prawie 2 godziny. Policjanci zorganizowali objazdy, ruch odbywał się wahadłowo. Teraz myszkowscy śledczy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. /KPP w Myszkowie/
Jedna odpowiedź do “Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu Koziegłowskiej i Słowackiego”

  1. anonim pisze:

    a takie piękne auta były

    2
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *