Złożył zawiadomienie ws. radnego do Prokuratury
19 maja 2018 r. | 09:14
6

W zeszłym roku jeden z Mieszkańców gminy Poraj złożył zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Myszkowie w sprawie kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Urzędu Gminy Poraj i zarazem radnego Rady Miasta w Myszkowie - Adama Zaczkowskiego. Według Mieszkańca, radny nie ma potrącanych części wypłat za udziału w sesjach i komisjach w Myszkowie w godzinach pracy.

Co ciekawe, radny Adam Zaczkowski w Myszkowie uchodzi za "rycerza na białym koniu", martwiąc się przy tym o finanse w Myszkowie. Zupełnie inaczej niż w Poraju, gdzie uchodzi za zwolennika bezsensownych według niektórych radnych i Mieszkańców wydatków.

Mieszkaniec zawiadomił też o tym fakcie Wójta Gminy Poraj - Łukasza Stacherę, który nie widzi w tej sprawie żadnego problemu (pisma poniżej).

Poniżej znajdziecie także zawiadomienie w tej sprawie. Do dziś Mieszkaniec gminy Poraj nie otrzymał odpowiedzi z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
6 odpowiedzi na “Złożył zawiadomienie ws. radnego do Prokuratury”

 1. Igor pisze:

  Jeżeli pobiera dietę i pensje to trzeba to wyjaśnić!

  7
  0
 2. Wyborca pisze:

  I to ma być kandydat na burmistrza? To jest farsa…

  8
  0
 3. Violeta pisze:

  Jeżeli myślicie ze to “wypadek przy pracy i dotyczy tylko Pana Z. to się Państwo poważnie mylicie.To nagminne,gdy będąc radnym w gminie czy powiecie ,pracując jednocześnie w” budżetówce” czy “samorządówce” nie stosuje się potrąceń wynagrodzenia jak wyjeżdża ,wychodzi na komisję,zarząd czy sesje.Wiem co piszę.

  2
  3
 4. Edek pisze:

  Tak być nie może. Trzeba to tępić.

  7
  0
 5. Kozłowski pisze:

  Ciekawy jestem komentarza radnego do tej sprawy. Panie redaktorze może pan go zapytać?

  4
  1
 6. LUPA pisze:

  Taki ten radny karakanek a tyle diabełek ma funkcji że on chyba nie wie jak się nazywa ale taki pyskaty filozofek w Poraju to on nie jest jak w Myszkowie. Panie radny Zaczkowski czy pan czerpie jakieś profity z gminy Poraj ? Milczenie z pana strony oznacza akcept ?

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *