Znane nazwiska na liście ulg i umorzeń podatkowych!
17 maja 2018 r. | 08:38
7

54. Mieszkańcom oraz podmiotom z Myszkowa udzielono udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w zakresie podatków lub opłat. Na liście znalazły się bardzo dobrze znane w Myszkowie nazwiska. Nie zabrakło też dużych spółek handlowych.

Listę ulg i umorzeń możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
7 odpowiedzi na “Znane nazwiska na liście ulg i umorzeń podatkowych!”

 1. Kozłowski pisze:

  Za co?

  3
  1
 2. Igor pisze:

  Co tam robią Czyże????

  3
  1
 3. Myszkowianin pisze:

  Żenada. Ta lista jeat co roku w gablocie przed urzędem. Większość to ludzie mający problemy finansowe i czynsz maja rozłożony na raty. A nazwisko Czyż to nie krisbutem czytaj kółku że zrozumieniem. Pan Czyż nie miałby chyba zadłużenia w czynszu. Zaczyna się nagonka tak jak w Zarkach na burmistrza. ŻENADA panie redaktorze. Po tytule wszedłem tutaj bo myślałem że jakaś afera jest. ŻENADA.

  2
  3
 4. Tuwim Janusz pisze:

  Jaka żenada człowieku? Ktoś kto nie ma znajomości e urzędzie nie ma szans na takie umorzenia. Co mnie Żarki obchodzą?

  2
  2
 5. Człowiek pisze:

  Ludzie proponuję złożyć podania o umorzenie . Im więcej ludzi złoży tym większe prawdopodobieństwo iż rozpatrzą pozytywnie.

  3
  0
 6. Kozłowski pisze:

  Czy masz w tym jakieś doświadczenie? Chodzi o podatki od nieruchomości prawda?

  1
  0
 7. Myszkowianin pisze:

  Jest tam wyraźnie napisane za co. 90% to rozłożenie zadłużenia czynszu na raty, niektórzy mają długi bo nie stać ich na czynsz. Ludzie czym wy się dajecie omamic. Cała lista jest na bipie urzędu miasta myszkowa rok w rok. Nawet mój wujek jest na tej liście bo ma zadłużenie w urzędzie. Po prostu afera z niczego. Niech autor napisze coś konkretnego a nie daje tytuł taki że sam pomyślałem że jakaś Afera jest. Pozdrawiam.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *