fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie
Zwolniona, na emeryturze, czy nadal pracuje?
09 sierpnia 2019 r. | 11:02
0

Zgodnie z uchwałą nr 209/2019 Zarządu Powiatu w Myszkowie z dnia 25 lipca 2019 roku w sprawie zwolnienia Dyrektora Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie, Zarząd Powiatu zgodnie z wnioskiem Urszuli Michniewicz postanowił rozwiązać za porozumieniem stron z dniem 26 lipca 2019 roku umowę o pracę zawartą z pracownikiem w dniu 24 sierpnia 2009 roku na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku Dyrektora Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie (o czym pisałem TUTAJ).

Okazuje się, że Urszula Michniewicz nie została zwolniona, a odeszła na emeryturę. Przynajmniej taką informację przekazała mi sama zainteresowana. Poinformował mnie również, że "po licznych rozmowach ze Starostwem ze względu na brak chętnych zgodziłam się objąć z powrotem z dniem 01.08.2019 funkcje Dyrektora Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie".

Zostałem poproszony o "sprostowanie fałszywych informacji na temat mojego zwolnienia z Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie". Nie udało mi się potwierdzić informacji na temat ponownego zatrudnienia Michniewicz w rodzinnym domu dziecka u źródła, czyli w starostwie powiatowym.

Poniżej załączam uchwałę zarządu powiatu w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP Starostwo Powiatowe w Myszkowie

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *